Dzisiaj jest: 24.7.2021, imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Ogłoszenie:

Czym jest Lacobel? Zastosowanie szkła Lacobel w pomieszczeniach

dodano: 2021.01.07 ważne do: 2022.01.02 wyświetleń: 87
Szczegóły ogłoszenia:
Szkło wszelkiego rodzaju ma nieskończenie wiele zastosowań. Nic więc dziwnego, że jest to materiał, który był używany w architekturze od stuleci. Jednakże w obecnych czasach dostępnych jest wiele nowoczesnych wariantów szkła, które są bardziej wytrzymałe i mają szersze zastosowania. Są to między innymi szkła Lacobel.
Zastosowań szkła Lacobel nie brakuje, zwłaszcza gdy ma się dostęp do szerokiej palety kolorów. Znaleźć ją można między innymi w ofercie firmy House Krup.
Szkła Lacobel są przeznaczone przede wszystkim do tego, aby używać ich przy urządzaniu wnętrz. Mają zatem zastosowanie wewnętrzne i często pełnią funkcję dekoracyjną. Ważny przy tym jest ich estetyczny wygląd, a różnego rodzaju kolorystyka zapewnia, że szkła Lacobel znajdą swoje miejsce w każdym wnętrzu.
Lacobel charakteryzuje się tym, że tworzy efekt lustrzany. Dzięki temu położenie tego szkła na ścianie kuchennej czy w łazience jest gwarancją na to, że całe pomieszczenie będzie optycznie powiększone. Delikatny połysk można utrzymać przez długi czas przy regularnej pielęgnacji, zatem szkło Lacobel jest wyborem na wiele lat.
Szeroka paleta kolorów dostępna w House Krup liczy prawie 30 odcieni. Zatem każdy klient, bez względu na swoje wymagania, znajdzie tam szkła Lacobel w odpowiednim kolorze. To wspaniały dodatek do każdego wnętrza.

HouseKrup - Szkło z Grafiką
ul. Lea 20 A
30-052 Kraków
Tel: 534 338 308
 
Kontakt
HouseKrup
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.