Dzisiaj jest: 15.5.2021, imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii
Ogłoszenie:

Montaż systemu rekuperacji Lublin - Mat-Kom

dodano: 2020.10.20 ważne do: 2021.10.15 wyświetleń: 127
Szczegóły ogłoszenia:
Firma Mat-Kom zajmuje się nowoczesnymi rozwiązaniami z zakresu ogrzewania i wentylacji dla klientów indywidualnych oraz przedsiębiorstw. Jako jedna z nielicznych w regionie świadczy takie usługi jak montaż rekuperacji w Lublinie. Rekuperacja to nowoczesne rozwiązanie zarówno ekologiczne jak i ekonomiczne. Działanie polega na odzysku ciepła z gazów spalinowych. W tradycyjnych systemach produkty spalania są uwalniane do atmosfery poprzez ujście dymu przez komin do atmosfery. W ten sposób ciepło w postaci dymu jest marnowane i sprawia, że cały system ma niską sprawność energetyczną. Natomiast nowoczesne systemy wykorzystują dużą część ciepła przed odprowadzeniem spalin do atmosfery. Powoduje to oszczędność, a także mniejsze zapotrzebowanie na energię dzięki zwiększeniu sprawności całego systemu grzewczego.
Druga podstawowa działalność firmy to wszystko, co związane jest z wentylacją. Wciąż najczęściej stosowaną jest wentylacja grawitacyjna, którą ma niemal każdy z nas w swoim domu. Tu wymiana powietrza odbywa się na zasadzie różnicy ciśnień pomiędzy pomieszczeniem a atmosferą. Ale nowoczesnym rozwiązaniem dającym oszczędności jest zastosowanie centrali wentylacyjnej z możliwością odzysku ciepła.

MAT-KOM
Al. Kraśnicka 127/129
20-718 Lublin
Tel. 609 518 526
Kontakt
MAT-KOM
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.