Dzisiaj jest: 15.5.2021, imieniny: Dionizego, Nadziei, Zofii
Ogłoszenie:

Sipp - Opinie - Serwis Informacyjny Polskiego Prawa

dodano: 2020.12.16 ważne do: 2021.12.11 wyświetleń: 50
12 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasza firma świadczy pomoc prawną na rzecz Klientów będących osobami fizycznymi, jak również osobami prawnymi - na którą składa się w szczególności: udzielanie porad prawnych,  sporządzanie opinii prawnych,  opracowywanie treści pism procesowych, w tym w szczególności pozwów, wniosków, apelacji, skarg i odwołań, reprezentacja Klienta aż do zakończenia postępowania oraz wsparcie w postępowaniu egzekucyjnym.
W zakresie prawa cywilnego prowadzimy: sprawy spadkowe w tym podział spadku, sprawy o zapłatę, odszkodowania, zasiedzenie, rozgraniczenie, zniesienie współwłasności.
W kwestii ochrony danych osobowych: sporządzamy dokumentację związaną z RODO, przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa danych osobowych, jak również szkolimy pracowników.
Prowadzimy sprawy o odszkodowania, w tym:  o zapłatę odszkodowania i zadośćuczynienia w szczególności za wypadki drogowe, błędy medyczne, szkody na mieniu, wypadki przy pracy.
W zakresie egzekucji i windykacji wspieramy przy odzyskiwaniu należności, reprezentujemy Klienta w toku postępowania egzekucyjnego, powództwa przeciwegzekucyjnego.
Prowadzimy sprawy w zakresie prawa rodzinnego, w tym: rozwody, separacje, podziały majątku, przyznanie władzy rodzicielskiej, kontakty z dzieckiem, sprawy o alimenty.
Dodatkowo sporządzamy umowy cywilnoprawne i dokonujemy analiz prawnych projektów umów.
Kompleksowe usługi oferuje Państwu firma Serwis Informacyjny Polskiego Prawa z siedzibą w Krakowie. https://sipp.pl/opinie-naszych-klientow/
Kontakt
SIPP
Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.