Dzisiaj jest: 29.3.2024, imieniny: Marka, Wiktoryny, Zenona
Ogłoszenie:

Pracownik Produkcji

dodano: 2021.04.29 ważne do: 2021.05.29 wyświetleń: 37
3 850 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Firma drobiarska z polskim kapitałem – w związku z planowanym wzrostem zatrudnienia, szuka nowych osób do pracy na stanowisko:

miejsce pracy: Zakład Drobiarski w Kutnie ul. Mickiewicza 108

OBOWIĄZKI:
  • praca przy linii produkcyjnej
  • rozbiór i trybowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
  • ważenie, pakowanie, etykietowanie mięsa drobiowego (gęś, kaczka)
  • kontrola jakości produktu
OCZEKUJEMY:
  • dyspozycyjności
  • mile widziane doświadczenie w pracy w przetwórstwie mięsnym
  • obowiązkowa książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych
OFERUJEMY:
  • pracę na pełen etat w oparciu o umowę o pracę zawartą bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie od 3850 zł brutto miesięcznie (2700 zł brutto na umowie + premia)
  • zapewniamy wyżywienie w trakcie pracy
  • pakiet socjalny
  • ubezpieczenie grupowe PZU
Aplikacje proszę przesyłać na adres mailowy: alicja.malinowska.cd@obpon.pl z dopiskiem rekrutacja pracownik produkcji- Zakład Drobiarski w Kutnie!
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli dla potrzeb danego procesu rekrutacyjnego:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z art. 7 ust. 1 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE )”

Kontakt
Firma Drobiarska
ul. Mickiewicza 108, 3850 Kutno ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon