Dzisiaj jest: 23.4.2019, imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Ogłoszenie:

Słonko - pergole, rolety, plisy

dodano: 2019.04.15 ważne do: 2019.05.15 wyświetleń: 5
Szczegóły ogłoszenia:
Oferta naszej firmy skierowana jest do właścicieli domów i mieszkań. Przygotowana oferta to formy zasłon okiennych w różnych opcjach. W naszej ofercie pojawiają się między innymi rolety czy plisy. Chcemy dbać o to, by nasza oferta była dla różnych osó, dlatego przygotowujemy wiele różnych produktów. Po przedstawieniu waszych oczekiwań możemy zająć się również wykonaniem dla klientów wyceny. Do wykonania każdego produktu podchodzimy z dużą starannością, stosujemy wyłącznie najlepsze materiały, by przygotowany produkt był jak najlepszy. Oprócz tego, żę wykonujemy zasłony do okien staramy się również dbać o to, by realizować ogrody zimowe, markizy na tarasy.

Oferta jest bardzo szeroka, dzięki temu różni klienci znajdą u nas coś odpowiedniego dla siebie. Zawsze jednak dbamy o to, by klient otrzymał produkt dopasowany do jego oczekiwań i potrzeb z gwarancją wysokiej jakości. Główny zakres naszej działalności to województwo Pomorskie, a więc okolice Trójmiasta.

Kontakt:

Dział Sprzedaży
tel.: 506 903 204
e-mial: biuro@slonko.eu
http://slonko.eu/
Kontakt
Slonko
Gdańsk ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: http://slonko.eu/
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.