Dzisiaj jest: 2.10.2023, imieniny: Racheli, Sławy, Teofila
Ogłoszenie:

Pokaźna kolejkcja płyt winylowych i CD do sprzedania

dodano: 2022.04.26 ważne do: 2036.01.03 wyświetleń: 4006
Szczegóły ogłoszenia:
Winyle-online.pl to strona, która zajmuje się sprzedażą płyt z muzyką na winylach, płytach kompaktowych kasetach magnetofonowych. Serwis sprzedaży posiada znaczną ilość singli, albumów a także składanek z rozmaitych odmian muzyki oraz lat. Wszystkie prezentowane albumy są dokładnie oceniane pod kątem stanu nośnika i okładki. W czasie oglądania strony wspomóc mogą specjalne filtrowania, dzięki którym bez trudu można zawęzić wyniki do nader skrupulatnych produktów. Podczas wyboru jakiegoś filtrowania mogą aktywować się dodatkowe wybory w wybranej kategorii jeszcze szczegółowiej uszczuplające wyświetlaną listę płyt. Płyty da się ponadto ułożyć według 9 odmiennych możliwości. Serwis daje również możliwość przeszukiwania kolekcji wybranego artysty, wraz z uwzględnieniem jego pojawiania się na płytach innych artystów tudzież na składankach różnych twórców. Jest dodatkowo ewentualność przeglądania krążków wydanych w konkretnej wytwórni płytowej.

Zachęcamy na poświęcenie chwili na zaznajomienie się z asortymentem naszego sklepu pod adresem: https://winyle-online.pl/katalog
Kontakt
Winyle Online
ul. Zabłudowska 62, 15-585 Białystok ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.