Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
Ogłoszenie:

Twój ból jest lepszy niż mój - pierwsza piosenka ocenzurowana w III RP

dodano: 2020.06.04 ważne do: 2021.05.30 wyświetleń: 109
Szczegóły ogłoszenia:
Piosenka Kazika Staszewskiego “ Twój ból jest lepszy niż mój “ , która ukazała się w maju 2020 roku nawiązuje do wydarzeń z 10 kwietnia 2020 roku kiedy to w 10 rocznicę katastrofy smoleńskiej kaczor dyktator pomimo obostrzeń wprowadzonych przez PiSlamskie władze ( a więc przecież przez samego kaczora dyktatora i jego bandę) a wynikających z panującej w kraju epidemii koronawirusa udał się wraz z grupą conajmniej kilkunastu swoich pisowskich kundelków na cmentarz aby uczcić pamięć ofiar tej katastrofy. Złamali oni tym samym prawo tworząc nielegalne zgromadzenie powyżej dwóch osób które mogło zagrozić rozprzestrzenianiu się epidemii a ponadto i co jest w sprawie tej piosenki najważniejsze , mieli oni swobodny wstęp na cmentarz pomimo zamknięcia go z powodu tejże epidemii dla normalnych ludzi. Nikt z tej PiSowskiej bandy nie został ukarany przez Policję mandatem a wprost przeciwnie Policja Państwowa ( oczywiście na polecenie PiSlamskich władz ) tłumaczyła , że była to uroczystość państwowa a więc niby zwolniona z prawnych obostrzeń.
Świadczy to o bucie , arogancji i poczuciu wyższości PiSlamskiego reżimu nad resztą społeczeństwa oraz o pogardzie dla ludzi gorszego sortu jak nazwał kiedyś część społeczeństwa kaczor dyktator. PiSlamska banda uważa się tym samym za nadzwyczajną kastę ludzi , której prawo nie dotyczy , mogącą pogardzać społeczeństwem , któremu teoretycznie ma służyć.


Jest to pierwsza zakazana piosenka w III Rzeczypospolitej ( niemal jak zakazane piosenki za okupacji niemieckiej podczas II Wojny Światowej ) i która podległa już cenzurze ( jak za reżimu komunistycznego do 1989 roku ) w Programie 3 Polskiego Radia gdy PiSowski aparatczyk ( jak kiedyś PZPRowski za komuny ) zarządzający tą stacją zarządał od dziennikarzy muzycznych stacji usunięcia tej piosenki z listy przebojów 3 Programu którą ona wygrała podczas 1998 notowania tej listy aby nie narazić się kaczorowi dyktatorowi czy siepaczom z jego otoczenia , którzy nie mają nawet za 12 groszy poczucia humoru , dystansu do siebie i krytycyzmu i mogliby wywalić go na zbity pysk za puszczanie tej “ antykaczystowskiej “ piosenki w radiu. Po wygraniu przez tą piosenkę tego notowania PiSlamskie władze radia unieważniły to głosowanie i notowanie listy pod pozorem złamania regulaminu którego lista nie miała i manipulowania liczeniem głosów i usunęły informacje o tym notowaniu ze strony internetowej radia.

PIOSENKA DOSTĘPNA NA YouTube POD TYM LINKIEM ( kliknąć na niego aby otworzyć ) → https://www.youtube.com/watch?v=o9LzNtpjhV0
lub
PONIŻEJ NA WIDEO ( kliknąć na nie aby uruchomić )

PIOSENKA POCHODZI Z NAJNOWSZEJ PŁYTY KAZIKA " ZARAZA " ( okładka płyty na drugim zdjęciu - kliknąć na nie aby powiększyć ) do kupienia w sklepie firmowym wytwórni płytowej SP RECORDS na różnych nośnikach ( CD , winyl , kaseta ) wraz z różnymi gadżetami ( np. koszulki ) do którego wejść można po przez ten link ( kliknąć na niego ) → https://sprecords.pl/

Jeżeli chcesz uzyskać DARMOWĄ możliwość korzystania z tej piosenki ( grania na imprezach , przesyłania , nagrywania , publikowania itp. ) bez opłat wynikających z prawa napisz prośbę po przez formularz kontaktowy , który pojawi się po kliknięciu w słowo Kontakt pod zdjęciami.

PAMIĘTAJCIE !!!

WASZ BÓL ( z powodu PiSlamskich (nie)rządów ) JEST LEPSZY NIŻ MÓJ.
( trzecie zdjęcie - kliknąć na nie aby powiększyć )
Wideo
Kontakt
Kazik
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://kazik.pl/
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.