Dzisiaj jest: 25.4.2024, imieniny: Jarosława, Marka, Wiki
Ogłoszenie:

Praca w domu/ na wakacje/ dodatkowa/ stała/ umowa

dodano: 2022.06.20 ważne do: 2023.06.15 wyświetleń: 194
Szczegóły ogłoszenia:
Poszukuję 15 osób do pracy.

Wymagania:
-ukończone 18 lat oraz obywatelstwo Polskie
-telefon lub komputer wraz z umiejętnością posługiwania się
- 1-2h wolnego czasu dziennie lub co drugi dzień

Co oferuję?
- elastyczną pracę z domu
-szkolenia indywidualne + grupowe
-wysokie wynagrodzenie
-umowa oraz wspracie indywidualne

Opis stanowiska pracy:
-działanie na produktach promocyjno-reklamowych dla Firm/Spółek zewnętrznych,
-nadzorowanie poprawności działań reklamowych, witryn internetowych,
-tworzenie narzędzi reklamowych

Współpracujemy z polską firmą, która istnieje na rynku od ponad 15 lat.
To nie jest oferta pracy z wynagrodzeniem wyłącznie prowizyjnym.
Możesz potraktować Moją propozycję jako dodatek do standardowej pracy na etacie lub po jakimś czasie zrezygnować z etatu i zarabiać w 100% online.

Kontakt
Dawid
ul. Internet, 00-000 Internet ( Pokaż na mapie)
Kontakt