Dzisiaj jest: 26.9.2022, imieniny: Cypriana, Justyny, Łucji
Ogłoszenie:

Odbudowa, naprawa, montaż ogrodzeń, uprzątanie działek

dodano: 2018.02.08 ważne do: 2022.11.26 wyświetleń: 90
0 PLN
Szczegóły ogłoszenia:

Witam

Działamy na terenie woj. lubelskiego, głównie ok. Jabłonna, Głuszczyzna, Mętów, Ćmiłów, Abramowicka.

Zajmujemy się poprawieniem, naprawą i montażem ogrodzeń, bram wjazdowych na posesję. Jesteśmy również w stanie przygotować sobie teren pod zrobienie nowego ogrodzenia, łącznie z wycięciem niepotrzebnego drzewa, krzewu czy żywopłotu. W rejonie Abramowicka, Ćmiłów, Mętów, Głuszczyzna, Czerniejów, Jabłonna, Piotrków wykonywaliśmy nasze usługi wielokrotnie i nasi Klienci byli bardzo zadowoleni. Z uwagi na przebudowę drogi Lublin - Wysokie i demontaż ogrodzeń na poszczególnych posesjach, możemy podjąć się takich prac u Państwa.

Możemy wykonać każdy montaż ogrodzenia, od siatki, przęseł panelowych z podmurówką i ogrodzeń betonowych, czy też innych, to już zależy od Klienta, jakie ogrodzenie chce mieć. Robimy usługi różnego rodzaju, od wycinki drzew (z zabraniem nawet gałęzi, lub zostawieniem u Klienta, wszystko kwestia dogadania się), usługi rębakiem do rozdrabniania gałęzi, porąbania drzewa, skracanie koron drzew i żywopłotów, podcinka drzew, do montażu ogrodzeń, również takich słupków składanych z elementów betonowych i podmurówek.

Nasze usługi i wyroby dostępne są na:

ogrodzenia.lublin.pl

Zapraszam do kontaktu tel. 605 308 664

Kontakt
Andrzej
woj. lubelskie ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: ogrodzenia.lublin.pl
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.