Dzisiaj jest: 30.10.2020, imieniny: Augustyny, Łukasza, Urbana
Ogłoszenie:

POWRÓT DO JEDWABNEGO - poznaj prawdę o zbrodni przypisywanej Polakom

dodano: 2020.10.10 ważne do: 2021.10.05 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
NAJNOWSZA KSIĄŻKA NAJLEPSZEGO POLSKIEGO DZIENNIKARZA ŚLEDCZEGO WOJCIECHA SUMLIŃSKIEGO ( wespół z historykiem dr Ewą Kurek najlepszym specjalistą w zakresie badania stosunków polsko-żydowskich i majorem ABW Tomaszem Budzyńskim ) AUTORA m.in. " Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego " , książki która być może miała decydujący wpływ na wynik wyborów prezydenckich w 2015 roku i porażkę w nich urzędującego wtedy prezydenta.

POZNAJ PRAWDĘ O NIEMIECKIEJ ZBRODNI NA ŻYDACH W JEDWABNEM Z 10 lipca 1941 roku PRZYPISYWANEJ OD 20 LAT POLAKOM I ROZPROPAGOWANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE GŁÓWNIE PRZEZ ŻYDÓW JAKO RZEKOMY PRZEJAW NIEMAL WRODZONEGO , WYSSANEGO Z MLEKIEM MATKI POLSKIEGO ANTYSEMITYZMU I RZEKOMEGO MASOWEGO WSPÓŁUDZIAŁU POLAKÓW W HOLOCAUŚCIE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ , KTÓRA TO ZBRODNIA A WŁAŚCIWIE ZBUDOWANE NA NIEJ ORDYNARNE KŁAMSTWO I NARZUCONA NARODOWI POLSKIEMU PEDAGOGIKA WSTYDU STAŁA SIĘ KAMIENIEM MILOWYM I WEKTOREM W PROCESIE UCZYNIENIA Z POLAKÓW WSPÓŁSPRAWCÓW ZAGŁADY OKOŁO 6 MILIONÓW ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ OBOK JAKICHŚ NIEZIDENTYFIKOWANYCH BLIŻEJ NAZISTÓW ( bo już nawet nie Niemców i Austriaków, którzy wykupili swoje winy płacąc przez lata miliardy dolarów Izraelowi, który przecież w czasie wojny nie istniał i Przedsiębiorstwu Holocaust ) A KTÓREGO TO PROCESU PRZEDOSTATNIM ETAPEM JEST BEZPRAWNE I NIEUZASADNIONE ŻĄDANIE OD POLSKI PRZEZ PRZEDSIĘBIORSTWO HOLOCAUST NA PODSTAWIE USTAWY 447 JUST UCHWALONEJ W USA W 2018 ROKU ROSZCZEŃ FINANSOWYCH NA WIELOMILIARDOWE SUMY DOLARÓW ZA tzw. mienie bezdziedziczne PO OBYWATELACH POLSKICH ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ZAMORDOWANYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEMCÓW i AUSTRIAKÓW Z III RZESZY NIEMIECKIEJ PRZY POMOCY NIESTETY CZĘŚCI ŻYDÓW , KTÓRZY WYKONALI ZA OKUPANTÓW NIEMIECKICH WIĘKSZOŚĆ tzw. BRUDNEJ ROBOTY W PROCESIE ZAGŁADY SWOJEGO NARODU ( Judenrat , Żydowska Służba Porządkowa , Sonderkommando ).
PRZEDOSTATNIM ETAPEM BO OSTATNIM ETAPEM BĘDZIE SPEŁNIENIE TYCH ROSZCZEŃ PRZEZ " polskie " WŁADZE CO OZNACZAĆ BĘDZIE PRZYZNANIE SIĘ DO WSPÓŁUDZIAŁU W HOLOCAUŚCIE I ZAPOCZĄTKUJE NOWĄ EKONOMICZNĄ OKUPACJĘ POLSKI.


KSIĄŻKA DO NABYCIA W KSIĘGARNIACH I W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ AUTORA DO KTÓREJ WEJŚCIE ZNAJDUJE SIĘ PRZEZ TEN LINK ( kliknąć na niego aby do niej wejść ) → https://sumlinski.com.pl/ksiazki/114-powrot-do-jedwabnego.html 

" Znakomita książka na którą długo czekała cała Polska. Podane w sposób jasny, prosty i przejrzysty fakty na temat tego ochydnego kłamstwa wiszącego już od 20 lat nad naszym udręczonym i umiłowanym narodem.
Autorzy powinni pójść za ciosem i opisać w kolejnych książkach jak to nam Polakom " odwdzięczały " się narody żyjące z nami i obok nas na polskiej ziemi za to, że nie traktowaliśmy ich jak podludzi tylko współziomków i nie poniewieraliśmy nimi jak robiły to inne narody w Europie z mniejszościami które żyły w ich państwach.
Dlatego koniecznie autorzy powinni napisać o morderczych Żydach kolaborujących na dużą skalę podczas II Wojny Światowej z okupantem sowieckim w latach 1939-1941 i po tzw. " wyzwoleniu " w 1945 roku gdy wielu z nich zasiliło komunistyczny aparat terroru ( MBP , UB , KBW , LWP , MO ) i stało się prześladowcami i mordercami Polaków walczących z okupantem sowieckim i ich kolaborantami.
Powinni też napisać o bestialskich Ukraińcach, którzy podczas II Wojny Światowej i tuż po niej wymordowali w okrutny sposób ponad 100 tysięcy Polaków ale także parę tysięcy Żydów ( z kulminacją w postaci Rzezi wołyńskiej ).
I na koniec powinni napisać wreszcie o mściwych Litwinach którzy w " podzięce " za uratowanie niepodległości ich państwa przed bolszewikami w 1920 roku ( odparcie nawały bolszewickiej w Bitwie Warszawskiej ) zamordowali 20 lat później kilkadziesiąt tysięcy Polaków i polskich Żydów z Wileńszczyzny ( m.in. Ponary ).
Tak, tak, to te narody powinny się wstydzić za to co nam Polakom robiły ( i Żydom w przypadku Ukraińców i Litwinów ) a nie My za cudze zbrodnie. I nie należy ukrywać tych strasznych rzeczy, które robiły nam i innym mieszkańcom Polski te narody w podzięce za spokojne życie w Rzeczypospolitej jako kolonizatorzy ( Litwini ), właściciele niewolników ( Żydzi ) i mordercy Żydów ( Ukraińcy ).
Autorzy za tę książkę po stokroć bardziej zasługują na nagrodę Nobla niż jakaś grafomanka z Krakowa pisząca w latach 40 i 50 wiersze na cześć Lenina, Stalina i Bieruta – komunistycznych zbrodniarzy i sprawców nieszczęść i tragedii milionów Polaków oraz na cześć komunizmu i Związku Radzieckiego naszego ówczesnego okupanta za co nigdy nawet nie przeprosiła aż do swej śmierci w 2012 roku.
Bo jak mawiał marszałek Piłsudski:
" Kto raz się skurwił, kur.. pozostanie do końca życia. "
 

GORĄCO  POLECAM
Olga

PRAWDA  CZYNI  WOLNYM 
Kontakt
Księgarnia
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.