Dzisiaj jest: 29.9.2020, imieniny: Michaliny, Michała, Rafała
Ogłoszenie:

CHAM NIEZBUNTOWANY - najnowsza książka i bestseller Rafała Ziemkiewicza

dodano: 2020.09.12 ważne do: 2021.09.07 wyświetleń: 21
Szczegóły ogłoszenia:
Najnowsza książka znanego , cenionego i wybitnego dziennikarza , publicysty i pisarza Rafała Ziemkiewicza , autora tak znanych bestsellerów jak " Polactwo " , " Michnikowszczyzna. Zapis choroby " , " Myśli nowoczesnego endeka " , " Złowrogi cień Marszałka " książek demitologizujących naszą historię i współczesność i główne jej postacie.

Polakom cholernie brak dziś poczucia godności. Jesteśmy tu od tysiąca lat. Stworzyliśmy państwo
( już 500 lat temu ) , do którego ze wszystkich stron świata, z zachodu, wschodu i południa, ciągnęli ludzie, jak do ziemi obiecanej.
A teraz byle łajza z Holandii
( taka posiwiała gruba Franca z Brukselii strofująca nas przez ostatnie 5 lat w sprawie " praworządności " ) czy Luksemburga ( taki pijaczek też z Brukselii któremu Tusk służył przez 5 lat jako lokaj do nakładania marynarki i podtrzymywania aby się nie wypieprzył na zbity pysk po pijaku ) pozwala sobie traktować nas jak małpy, które ledwo co zlazły z drzewa?! Stawiać nas do pionu, pouczać, wychowywać obietnicami szklanych paciorków i straszeniem " sankcjami "?
I nasze tak zwane elity płaszczą się przed każdą taką łajzą z obrzydliwym służalstwem, prosząc, żeby Europa zechciała łaskawie jakoś przywołać do porządku tę polską hołotę, bo im się ona wyrwała spod kontroli i nie chce słuchać?
Czas, kiedy mogliśmy sobie pozwolić na leżenie i rekonwalescencję mija, kończą się światowe koniunktury, zaczynają prawdziwe schody, coraz bardziej strome. Trzeba ruszyć tyłek, przypomnieć sobie " czym tobie być, o czym tobie marzyć, śnić ".
O tym jest ta książka.


Książka jeszcze na dobre się nie ukazała a już wzbudziła skandal w tzw. salonie III RP i skowyt michnikowszczyzny która nim rządzi , właściwie tylko przez osobę autora , który nigdy nie łasił się i nie łasi do łże elit z tego salonu z pod znaku nieistniejącej już na szczęście Unii Wolności i istniejącej jeszcze na nieszczęście Gadzinówki Wybiórczej ( pod kierownictwem koszernego Adama , który bardzo nie lubi gdy się pozdrawia jego brata Stefana ze Szwecji - zbrodniarza komunistycznego i mordercy sądowego z nadzwyczajnej kasty ludzi ) aby pozwoliły mu się dosiąść do okrągłego stolca przy którym nadal od ponad 30 lat siedzą ( pomimo, że śmierdzi on już niemiłosiernie ) i przyjęły go do swej bandy wykształciuchów , która od 1989 roku czyli początku istnienia III RP nadawała i nadal stara się ( choć już nieskutecznie ) nadawać prym w przerabianiu " polskiej hołoty " ( oczywiście obowiązkowo antysemickiej ) na wyszorowanych i wypachnionych jełuropejczyków i przewodzić w procesie " cywilizowania " Polactwa aby nie trzeba było się wstydzić w ich mniemaniu przed tymi " lepszymi " obywatelami Unii Europejskiej z zachodniej Europy.
Pomimo udawania " elyty " michnikowszczyzna nie wachała się po przez jakieś faszystowskie organizacje zastosować wobec autora i jego książki metod dobrze znanych z np. nazistowskiej III Rzeszy ( donoszenie na autora , nawoływanie do bojkotu jego książki ) po to aby zamilczeć niewygodne lub niepasujące jej prawdy. Ci " światli europejczycy " okazali się więc niczym innym jak tylko spadkobiercami totalitarystów z pod różnych flag , znaków i kolorów ( mającymi z reguły miliony zamordowanych ludzi na koncie ) chcącymi kontrolować umysły , poglądy , wypowiedzi i zachowania wolnych Polaków tak aby tylko nie byli za bardzo dumni ze swej ponad 1000-letniej historii ( w której naprawdę nie ma się za bardzo za co wstydzić w porównaniu do innych europejskich narodów i oczywiście Żydów bezprawnie okupujących od II Wojny Światowej Palestynę i mordujących Palestyńczyków ) i nie zbaczali z drogi obranej i wskazywanej od 30 lat przez łże elity z okrągłego stolca i ich następców.
Na szczęście Naród w większości poznał się na tej chamskiej hołocie udającej tylko polską elitę i odrzucił ich pseudo rady i pouczenia w pizdu a ich samych wysłał w większości na śmietnik historii gdzie jest ich miejsce po wszeczasy.

Jeśli nie znałeś Ziemkiewicza , to poznaj Go z jego najlepszej strony.
A jeśli znałeś to nie będziesz zawiedziony.

NAPRAWDĘ  WARTO  KUPIĆ  I  PRZECZYTAĆ !

Książka do nabycia w księgarniach ( np. empik ) i w księgarniach internetowych ( np. swiatksiazki.pl )

KRÓTKIE ZAJAWKI TREŚCI KSIĄŻKI NA DWÓCH NASTĘPNYCH OBRAZKACH
( kliknąć na nie aby je powiększyć )
 
Kontakt
WYDAWNICTWO
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.