Dzisiaj jest: 11.4.2021, imieniny: Filipa, Izoldy, Leona
Ogłoszenie:

Hotel spa z basenem w górach

dodano: 2021.02.17 ważne do: 2022.02.12 wyświetleń: 28
Szczegóły ogłoszenia:
Jak znaleźć dobre miejsce na relaks? Gdzie odpoczywać? Nasz Hotel Klaudia w mieście Juszczyn to miejsce relaksu. Można w nim spędzić nieco czasu i rozerwać się doskonale. Wypoczynek dobrej jakości jest nieoceniony. Hotel jest komfortowy, ma cztery gwiazdki i dobrze się w nim mieszka. Jest to miejsce dla niejednej osoby, która chce relaksować się w bardzo dobrych warunkach. Hotel ma ładne, nowocześnie urządzone pokoje, spa, basen. Sale konferencyjne są elegancko urządzone i dobrze się prezentują. Niejedna osoba doceni ten pokój, w którym można odpocząć lub urządzić seminarium, warsztaty czy konferencję. Dzieci grają w sali gier lub bawią się na placu zabaw.
W pobliżu hotelu są szlaki rowerowe oraz turystyczne. Do tego można liczyć na stadninę koni w pobliżu hotelu, a wizyta w tym miejscu jest wyjątkowa. Warto spacerować, oddychać świeżym, górskim powietrzem. W tym hotelu relaks jest doskonały. Weekend lub tydzień pobytu miną szybko niczym z bicza strzelił. Warto poznać to wyjątkowe, nastrojowe miejsce dla każdego. 
Kontakt
Hotel Klaudia
ul. Juszczyn Polany 474, 34-231 Juszczyn ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.