Dzisiaj jest: 21.1.2021, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Ogłoszenie:

POWRÓT DO JEDWABNEGO - książka demaskująca kłamstwa o tej zbrodni

dodano: 2020.12.27 ważne do: 2021.12.22 wyświetleń: 131
Szczegóły ogłoszenia:
KSIĄŻKA - BESTSELLER NAJLEPSZEGO POLSKIEGO DZIENNIKARZA ŚLEDCZEGO WOJCIECHA SUMLIŃSKIEGO ( wespół z historykiem dr Ewą Kurek najlepszym specjalistą w zakresie badania stosunków polsko-żydowskich i majorem ABW Tomaszem Budzyńskim ) AUTORA m.in. " Niebezpiecznych związków Bronisława Komorowskiego " , książki która być może miała decydujący wpływ na wynik wyborów prezydenckich w 2015 roku i porażkę w nich urzędującego wtedy prezydenta.

POZNAJ PRAWDĘ O NIEMIECKIEJ ZBRODNI NA ŻYDACH W JEDWABNEM Z 10 lipca 1941 roku PRZYPISYWANEJ OD 20 LAT POLAKOM I ROZPROPAGOWANEJ NA CAŁYM ŚWIECIE GŁÓWNIE PRZEZ ŻYDÓW JAKO RZEKOMY PRZEJAW NIEMAL WRODZONEGO , WYSSANEGO Z MLEKIEM MATKI POLSKIEGO ANTYSEMITYZMU I RZEKOMEGO MASOWEGO WSPÓŁUDZIAŁU POLAKÓW W HOLOCAUŚCIE PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ.
ZBRODNIA TA, A WŁAŚCIWIE ZBUDOWANE NA NIEJ ORDYNARNE KŁAMSTWO I NARZUCONA NARODOWI POLSKIEMU PEDAGOGIKA WSTYDU STAŁA SIĘ KAMIENIEM MILOWYM I WEKTOREM W PROCESIE UCZYNIENIA Z POLAKÓW WSPÓŁSPRAWCÓW HOLOCAUSTU CZYLI ZAGŁADY OKOŁO 6 MILIONÓW ŻYDÓW PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ OBOK JAKICHŚ NIEZIDENTYFIKOWANYCH BLIŻEJ NAZISTÓW ( bo już nawet nie Niemców i Austriaków, którzy wykupili swoje winy płacąc przez lata miliardy dolarów Izraelowi, który przecież w czasie wojny nie istniał i Przedsiębiorstwu Holocaust ) A KTÓREGO TO PROCESU PRZEDOSTATNIM ETAPEM JEST BEZPRAWNE I NIEUZASADNIONE ŻĄDANIE OD POLSKI PRZEZ ŻYDOWSKIE ORGANIZACJE PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST Z USA PRZY POMOCY USTAWY 447 JUST PRZYJĘTEJ W USA W 2018 ROKU, ROSZCZEŃ FINANSOWYCH NA WIELOMILIARDOWE SUMY DOLARÓW ZA tzw. mienie bezdziedziczne PO OBYWATELACH POLSKICH ŻYDOWSKIEGO POCHODZENIA ZAMORDOWANYCH PODCZAS II WOJNY ŚWIATOWEJ PRZEZ NIEMCÓW i AUSTRIAKÓW Z III RZESZY NIEMIECKIEJ PRZY POMOCY I NIESTETY WYDATNYM UDZIALE CZĘŚCI ŻYDÓW, KTÓRZY WYKONALI ZA OKUPANTÓW NIEMIECKICH WIĘKSZOŚĆ tzw. BRUDNEJ ROBOTY W PROCESIE ZAGŁADY SWOJEGO NARODU ( Judenrat , Żydowska Służba Porządkowa , Sonderkommando ).
PRZEDOSTATNIM ETAPEM BO OSTATNIM ETAPEM BĘDZIE SPEŁNIENIE TYCH ROSZCZEŃ PRZEZ " polskie " WŁADZE CO OZNACZAĆ BĘDZIE PRZYZNANIE SIĘ DO WSPÓŁUDZIAŁU W HOLOCAUŚCIE I ZAPOCZĄTKUJE EKONOMICZNY WYZYSK POLSKI I POLAKÓW.


Książka znakomicie także daje odpór kłamstwom i manipulacjom jakie stosowali i stosują podli kłamcy i manipulatorzy opisujący tę zbrodnię w najróżniejszych źródłach poczynając od książek ( np. żydowska kanalia Jan Tomasz Gross ) a kończąc na artykułach w internecie ( np. administratorzy - manipulatorzy z Wikipedii którzy powielają te kłamstwa w haśle o tej zbrodnii a potem złośliwie i celowo blokują wszelkie próby sprostowania i napisania prawdy ).

KSIĄŻKA DO NABYCIA W KSIĘGARNIACH I W KSIĘGARNI INTERNETOWEJ AUTORA DO KTÓREJ MOŻNA WEJŚĆ PRZEZ TEN LINK ( kliknąć na niego aby do niej wejść ) → https://sumlinski.com.pl/ksiazki/114-powrot-do-jedwabnego.html 

PRAWDA  CZYNI  WOLNYM
Kontakt
Boston9
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.