Dzisiaj jest: 13.7.2020, imieniny: Danieli, Irwina, Małgorzaty
Ogłoszenie:

GŁOSUJĘ NA KRZYSZTOFA BOSAKA W WYBORACH PREZYDENCKICH

dodano: 2020.06.06 ważne do: 2020.09.04 wyświetleń: 45
Szczegóły ogłoszenia:
GŁOSUJ  NA  KRZYSZTOFA  BOSAKA  W  WYBORACH  PREZYDENCKICH.

TYLKO ON JAKO PREZYDENT RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ :

1 . PRZECIWSTAWI SIĘ SKUTECZNIE BEZPRAWNYM , NIEUZASADNIONYM I BANDYCKIM ROSZCZENIOM ŻYDOWSKIM PRZEDSIĘBIORSTWA HOLOCAUST DO POLSKIEGO MAJĄTKU NARODOWEGO NA KWOTĘ WIELU MILIARDÓW DOLARÓW WYNIKAJĄCYM Z AMERYKAŃSKIEJ USTAWY 447 JUST Z 2018 ROKU ( na co wszystkim innym politykierom i pseudokandydatom w wyborach brak odwagi czyli zadbać o polską rację stanu i interes narodowy co powinno być na miejscu pierwszym w ich programach )

2 . ZAPEWNI SILNĄ I ZNACZĄCĄ POZYCJĘ POLSKI NA ARENIE MIĘDZYNARODOWEJ I NIE BĘDZIE ULEGAŁ JAK POPRZEDNICY NACISKOM ŻYDOWSKIM , AMERYKAŃSKIM I UNIJNYM ( czyli niemieckim ).

3 . BĘDZIE USILNIE ZABIEGAŁ O LIKWIDACJĘ CZĘŚCI PODATKÓW , OPŁAT SKARBOWYCH I SKŁADEK UBEZPIECZENIOWYCH ORAZ O RADYKALNĄ OBNIŻKĘ I DOBROWOLNOŚĆ CZĘŚCI Z TYCH , KTÓRE POZOSTANĄ ( obniżka podatków , podniesienie kwoty wolnej od podatku , dobrowolna opłata składki na ZUS itp. ) CZYLI NAPEWNO NIE BĘDZIE PODWYŻSZAŁ PODATKÓW JAK POPRZEDNICY.

4 . UJAWNI TAJNY ANEKS DO RAPORTU O LIKWIDACJI WOJSKOWYCH SŁUŻB INFORMACYJNYCH LEŻĄCY JUŻ OD KILKUNASTU LAT W SEJFIE W PAŁACU ( dzięki temu społeczeństwo dowie się kto był konfidentem i kapusiem służącym jeszcze nawet po upadku komuny tej postkomunistycznej mafii ).

5 . ZDEGRADUJE NAJWYŻSZYCH STOPNIEM KOLABORANTÓW SOWIECKICH SŁUŻĄCYCH W OKRESIE KOMUNY JAK ZDRAJCY ZWIĄZKOWI RADZIECKIEMU A NIE POLSCE I KTÓRZY PRZYGOTOWYWALI I WPROWADZALI m.in. STAN WOJENNY W WYNIKU KTÓREGO I JEGO NASTĘPSTW ZAMORDOWANO LUB ZGINĘŁO NA PEWNO PONAD 100 OSÓB.

6 . POMOŻE SKUTECZNIE OSOBOM POSZKODOWANYM PRZEZ MAFIĘ BANKSTERSKĄ , KTÓRZY POPADLI W KŁOPOTY NA SKUTEK KREDYTÓW I INNYCH INSTRUMENTÓW FINANSOWYCH PODSTĘPNIE WCIŚNIĘTYCH IM PRZEZ BANKSTERÓW.

7 . ZADBA O UKARANIE TYCH , KTÓRZY ŁAMALI KONSTYTUCJĘ I PRAWO W POPRZEDNICH LATACH.

8 . NAPRAWI SĄDOWNICTWO I DEFORMĘ SĄDOWNICTWA PRZYŚPIESZAJĄC ZDECYDOWANIE POSTĘPOWANIE I UPRASZCZAJĄC PROCEDURĘ.

9 . POSTAWI NA OCHRONĘ ŚRODOWISKA , KLIMATU I NASZYCH ZASOBÓW NATURALNYCH.

10 . PODEJMIE SIĘ SKUTECZNEJ WALKI Z FASZYZMEM , KACZYZMEM , DYSKRYMINACJĄ , WYKLUCZENIEM I MOWĄ NIENAWIŚCI.

CZYLI DLA KAŻDEGO COŚ MIŁEGO.

" Ja już wybrałem ! W wyborach na urząd Prezydenta RP zagłosuję na Krzysztofa Bosaka. Głosuj i Ty ! "
Andrzej z Krakowa


IDŹ  NA  WYBORY  W  BUTACH  ALE  GŁOSUJ  NA  BOSAKA

PAMIĘTAJ !

TYLKO  KRZYSZTOF  BOSAK  !!!
( na plakacie wyborczym na drugim zdjęciu - kliknąć na nie aby powiększyć )

Naprzód Polsko !

P.S.
A na trzecim zdjęciu macie na wzór kartę do głosowania już odpowiednio wypełnioną tak więc proszę sobie ją powiększyć po przez kliknięcie na nią , można przesłać innym , wydrukować czy jakoś tak aby ludzie wiedzieli jak głosować. Dostałem ją od ministra Jacka, który się tym zajmował jeszcze pod koniec kwietnia a który jest moim znajomym. 
Wideo
Kontakt
#Bosak2020
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Strona WWW: https://bosak2020.pl/
Podziel się:
Polecane
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.