Dzisiaj jest: 20.6.2019, imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała
Ogłoszenie:

ZAPRASZAM NA OBCHODY DNIA ŻOŁNIERZY WYKLĘTYCH 1 MARCA !!!

dodano: 2019.02.26 ważne do: 2019.03.28 wyświetleń: 43
Szczegóły ogłoszenia:
DRODZY POLACY 

JUŻ PORAZ KOLEJNY 1 MARCA BĘDZIEMY OBCHODZIĆ W CAŁYM KRAJU DZIEŃ PAMIĘCI O ŻOŁNIERZACH WYKLĘTYCH, WSPANIAŁYCH BOHATERACH PODZIEMIA NIEPODLEGŁOŚCIOWEGO Z II WOJNY ŚWIATOWEJ KTÓRZY PO JEJ ZAKOŃCZENIU NIE ZAPRZESTALI WALKI A NAWET DOPIERO JĄ PODJĘLI WOBEC OKUPACJI RADZIECKIEJ KTÓRA TYLKO ZASTĄPIŁA NIEMIECKĄ. MIMO BRAKU WIDOKÓW NA POMOC ZACHODNICH ALIANTÓW NIE UGIĘLI SIĘ I WALCZYLI Z ARMIĄ CZERWONĄ , NKWD A TAKŻE JEJ " POLSKIMI " SOJUSZNIKAMI Z LWP , UB , MO KIEROWANYMI PRZEZ RADZIECKICH KOLABORANTÓW Z POLSKIEJ ZJEDNOCZONEJ PARTII ROBOTNICZEJ KIERUJĄCEJ PAŃSTWEM PRZEZ CAŁY OKRES KOMUNIZMU AŻ DO 1989 ROKU I KTÓRYCH OSTATNIE EGZEMPLARZE PLĄCZĄ SIĘ NIESTETY PO POLSKIEJ SCENIE POLITYCZNEJ DO DZIŚ CHOĆ ICH MIEJSCE JEST OD DAWNA NA ŚMIETNIKU HISTORII. WALCZYLI I GINĘLI W WALCE ALE TAKŻE W KOMUNISTYCZNYCH KAZAMATACH UB , MO , NKWD LUB BYLI WIĘZIENI PRZEZ WIELE LAT TYLKO DLATEGO ŻE ICH JEDNYM CELEM BYŁA NIEPODLEGŁOŚĆ POLSKI.
TEGO DNIA I W NASTĘPNYCH ODDAJMY IM CZEŚĆ I CHWAŁĘ NA LICZNYCH UROCZYSTOŚCIACH ORGANIZOWANYCH W CAŁYM KRAJU W WIELU MIASTACH. 

ZAPRASZAM  SERDECZNIE  !!! 
Wideo
Kontakt
Leszek
( Pokaż na mapie)
Kontakt
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.