Dzisiaj jest: 21.1.2021, imieniny: Agnieszki, Jarosława, Nory
Ogłoszenie:

SIPP Poszkodowani - Serwis Informacyjny Polskiego Prawa

dodano: 2021.01.13 ważne do: 2022.01.08 wyświetleń: 8
300 PLN
Szczegóły ogłoszenia:
Nasz portal informacyjny to wyselekcjonowane fachowe informacje dla wielu grup zawodowych. Dzięki portalowi https://sipp.pl/ masz szybki dostęp do codziennych aktualności z zakresu gospodarki, kadr, płac, zus, finansów, oświaty, bhp. Oprócz aktualności proponujemy Państwu bazę ujednoliconych aktów prawa, a także narzędzia niezbędne do prowadzenia biznesu: druki HR, wskaźniki, kalkulatory, kursy walut, interpretacje podatkowe, orzecznictwo. Nasi Klienci mają dostęp do bazy odpowiedzi na pytania skierowane do naszych ekspertów oraz możliwość zadawania indywidualnych pytań.
Bez względu jaką branżę gospodarki reprezentujesz, znajdziesz tu pakiet przydatnych informacji.
Nasz serwis podzielony jest tematycznie i branżowo, więc dajemy Ci gwarancję, że znajdziesz u nas odpowiedzi na wszystkie pytania, jeśli nie w omówieniach, uzyskasz je bezpośrednio od naszego zespołu.
Bez różnicy, czy prowadzisz znaną restaurację w centrum miasta, budujesz budynki, czy rozwozisz towar po Europie - zajrzyj, sprawdź i się przekonaj.
Mamy nadzieję, że zostaniesz, ponieważ robimy wszystko, aby każdy Klient, który z nami współpracuje nie chciał już od nas odejść.
 
Kontakt
SIPP
Kraków ( Pokaż na mapie)
Kontakt
Telefon: pokaż telefon
Strona WWW: https://sipp.pl/
Podziel się:
Zapisz się do newslettera:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach marketingu usług i produktów partnerów właściciela serwisów.