Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Bramy garażowe pod wymiar (automatyka) Tanio!

5845
Cena: 599,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: FPUH PolBram
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-001
Ulica: Szkolna 1
E-mail: biuro@przesla-ogrodzeniowe.pl
Telefon: 665444113
Strona www: www.pol-bram.pl
   
dodano: 2015.09.25
ważne do: 2018.12.24
wyświetleń: 396

Szczegóły oferty:

Zapraszamy do zakupu trwałych i solidnych bram garażowych. Wymiar bramy to 2,38 x 1,98m. Produkt wykonany jest z profili zamkniętych, co daje mocną i solidną konstrukcje. Brama wyposażona jest w sześć sprężyn atestowanych, które ułatwiają otwieranie i zamykanie. Ościeżnica i próg wykonane z profili zamkniętych ocynkowanych. Skrzydło bramy i konstrukcja wewnętrzna zmontowane z profili zamkniętych ocynkowanych. Poszycie wykonane jest z blachy stalowej ocynkowanej ogniowo i powlekanej akrylem w kolorze z palety RAL, zabezpieczonej folią ochronną. Wszystkie metalowe podzespoły zostały poddane procesowi ocynkowania.

Produkujemy bramy garażowe w szerokiej palecie kolorów RAL oraz w KOLORACH DREWNOPODOBNYCH. Do każdej bramy istnieje możliwość montażu AUTOMATU oraz wykonania wycięcia – furtki wejściowej i okienek do oświetleniowych.

W ofercie posiadamy bramy uchylne, a także dwuskrzydłowe rozwierne dopasowane wymiarem do indywidualnych potrzeb klienta. Oferujemy bramy z panelem zarówno poziomym, jak i pionowym oraz dodatkowo docieplone styropianem z maskującym panelem PCV.

Cena dotyczy bramy garażowej z odbiorem osobistym. Zapewniamy dostawę oraz fachowy montaż na terenie całego kraju! Możliwy zakup na RATY. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Potrzebują Państwo profesjonalnego doradztwa, szybkiej wyceny, zapraszamy do kontaktu i na naszą stronę na wszelkie pytania odpowiadamy telefonicznie jak i e-mailowo.

W naszej ofercie znajdą państwo również:
garaże blaszane
stróżówki
wiaty garażowe
kojce dla psów
przęsła ogrodzeniowe
schody metalowe i kraty pomostowe
altany
pawilony biurowe

Jesteśmy producentem! Zapraszamy

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1