Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Kto wyjedzie na stałe z nami do Hiszpanii ?

21765
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Osoba: Beata
Powiat: m. Warszawa
E-mail: adam.smith@onet.com.pl
   
dodano: 2018.08.11
ważne do: 2018.09.10
wyświetleń: 23

Szczegóły oferty:

Małżeństwo chętnie zapozna małżeństwo myślące o wyjeździe na stałe z Polski i ułożenie sobie życia na nowo np w Hiszpanii.

Preferujemy założenie własnego niskobudżetowego biznesiku w Hiszpanii najlepiej okolice Barcelony albo Alicante które pozwoli na godne i spokojne życie . Nie mamy osobiście odpowiednich środków finansowych na realizację tego co mamy w zamyśle i bardzo nas hamuje ten fakt braku pieniędzy a i w grupie raźniej przebywać na obczyźnie dlatego piszemy powyższe ogłoszenie w tym zakresie.

Mam pewne koncepcje na działaność gospodarczą w tym kraju ale preferuje w pierwszej kolejności  założenie firmy sprzatającej lub turystycznej o specyficznej formie działania.Osobiście posiadamy rezydenturę Hiszpańską tzw, numer N.I.E który pozwala między innymi na otwarcie własnego biznesu w tym kraju oraz pewne znajomości co ułatwią nam  załatwianie wszelkich spraw organizacyjno urzędowych przed naszym przyjazdem do tego kraju.

Mamy z małżonką  po 50 lat i znam dobrze realia życia w tym kraju bo kiedyś tam mieszkałem i jesteśmy w stanie zorganizować każdą sprawę w strukturach urzędowych oraz pozałatwiać wszelkie sprawy związane z tym biznesem.

Kwestia potencjalnego wkładu finansowania nie jest określona  bo to zależy od skali przedsięwzięcia jaką sami sobie zorganizujemy ewentualnie więc temat jest otwarty do domówienia.

Cwaniakom i osobom pytających się tylko zdawkowo  - cytuję - „ proszę o szczegóły” lub wysilającym się na złośliwe komentarze  z góry dzIękujemy.

 

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1