Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Patronus

21695
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: PATRONUS - Koncentrator Tlenu Wypożyczalnia 24h
Powiat: bielski
Miasto: Szczyrk
Kod pocztowy: 43-370
Ulica: ul. Beskidzka 135
Telefon: 795 078 048
Strona www: https://www.patronus-med.com/
   
dodano: 2018.08.08
ważne do: 2019.08.03
wyświetleń: 20

Szczegóły oferty:

Firma Patronus nazywana jest niekiedy pogotowiem tlenowym. Związane jest to z tym, że Patronus to wypożyczalnia sprzętu medycznego, a więc i także wypożyczalnia aparatów tlenowych. 

Aparat tlenowy, czyli maszyna znana także pod nazwą koncentrator tlenowy, jest niezbędna dla wielu osób, które cierpią z powodu postępujących chorób układu oddechowego oraz układu krwionośnego. Koncentrat tlenowy pozwala na to, aby chora osoba wdychała powietrze ze wzbogaconą zawartością tlenu, dzięki czemu jej samopoczucie ulega znacznej poprawie, a obciążone płuca mają szansę na szybszą regenerację.

Choć w ostatnich latach przenośne aparaty tlenowe stały się powszechnie dostępne, wciąż jest to sprzęt stosunkowo drogi. Dlatego też dla wielu osób bardziej opłaca się korzystać z usług takich firm, jak firma Patronus. 

Pomimo, że siedziba firmy mieści się w Szczyrku, przy ulicy Beskidzkiej 135, firma Patronus działa na terenie całego kraju. Co więcej, jej usługi są dostępne przez całą dobę. Dzięki temu każdy ma możliwość kontaktu z firmą, zwłaszcza w przypadku wystąpienia jakichkolwiek problemów z wypożyczonym sprzętem. 

Zamówiony koncentrator tlenowy dostarczany jest do domu osoby chorej jak najszybciej to możliwe. Duża dostępność, bardzo atrakcyjne stawki za wypożyczenie oraz sprzęt o najwyższym standardzie technicznym... wszystko to jest kluczem do sukcesu firmy Patronus. Spośród wielu innych firm o podobnej działalności, Patronus to na pewno wypożyczalnia sprzętu medycznego, z której usług każdy powinien skorzystać.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1