Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Zabieg GeneO+ w Krakowie

21627
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Studio urody Cleo
Powiat: m. Kraków
Miasto: Kraków
Kod pocztowy: 30-504
Ulica: ul. Kalwaryjska 96
Telefon: 503 606 607
Strona www: https://www.studiourodycleo.pl/oferta/kosmetyka/geneo-dotlenienie-odzywienie-regeneracja
   
dodano: 2018.08.07
ważne do: 2019.08.02
wyświetleń: 33

Szczegóły oferty:

Studio Urody Cleo to stosunkowo nowy dodatek na mapie krakowskiej, jednakże już dzisiaj może pochwalić się rzeszą zadowolonych klientów. Studio to posiada bardzo szeroki zakres usług, począwszy od fryzjerstwa, a skończywszy na kosmetyce. Niewątpliwie godnym uwagi punktem w ofercie Studia Urody Cleo jest możliwość zapisu na zabieg GeneO+. Jest to raczej nowa metoda w świecie kosmetycznym, jednakże zbiera ona wiele pozytywnych recenzji, co sprawia, że coraz to więcej osób decyduje się sprawdzić czy zabieg ten naprawdę działa. 

Czym różni się zabieg GeneO+ od innych zabiegów pielęgnacyjnych? Otóż GeneO+ zapewnia naturalne dotlenienie skóry od wewnątrz poprzez wykorzystanie efektu Bohra. Przy zabiegu stosuje się preparat na bazie kwasu hialuronowego i azelainowego, którym pokrywa się skórę twarzy. Preparat ten jest całkowicie bezpieczny, nie wywołuje reakcji alergicznych i działa równie dobrze na każdą skórę, bez względu na rodzaj cery. Sprawia to, że jej wygląd bardzo szybko się poprawia, a efekty utrzymają się przez dłuższy czas. Niekonieczne jest zatem zbyt częste powtarzanie zabiegu, tak jak jest to w przypadku wielu innych zabiegów skierowanych na poprawę wyglądu cery. 

Studio Urody Cleo oferuje wykonanie GeneO+ w bardzo atrakcyjnej cenie. Zabieg trwa niecałe półtorej godziny, a jego efekty są bardzo łatwe do zauważenia. Jest to zatem doskonały sposób na to, aby zadbać o wygląd swojej skóry.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1