Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Yeson - myjki ultradźwiękowe

20933
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: łódzkie
Firma: Yeson
Powiat: m. Łódź
Strona www: www.yeson.eu
   
dodano: 2018.07.12
ważne do: 2018.10.10
wyświetleń: 28

Szczegóły oferty:

Czyszczenie niektórych przedmiotów, może być uciążliwe – zwłaszcza jeśli nie chcemy uszkodzić ich powierzchni lub nie jesteśmy w stanie dotrzeć do zbyt ciasnych szczelin. Dlatego, jeśli jesteś na tropie idealnego rozwiązania tego problemu, koniecznie zapoznaj się z wyjątkową ofertą sklepu Yeson.

Myjka ultradźwiękowa, dostępna w ofercie Yeson, jest obudowana w wysokojakościową stal nierdzewną, a jej wymiary wynoszą następująco: 240x140x15. Zbiornik o pojemności 5 litrów, bez problemu pomieści narzędzia, mniejsze mechanizmy oraz inne przedmioty. Wytwarzane przez urządzenie drgania o częstotliwości 40kHz, rozchodzące się w zbiorniku w postaci fal ultradźwiękowych, oddziaływują na powierzchnię przedmiotu, czyszcząc nawet jego najgłębsze szczeliny.

Myjki ultradźwiękowe sprawdzają się nie tylko w przemyśle, ale również w zaciszu domowym. Dlatego nie ważne w jakim otoczeniu będziesz jej używał. Ważne, że będzie ona spełniać swoją rolę, jak należy. Aby dowiedzieć się więcej o szczegółowych parametrach tego urządzenia, zajrzyj na: http://yeson.eu/pl/c/Myjki-ultradzwiekowe/4

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1