Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

MG-Finanse - Usługi księgowe dla małych przedsiębiorstw

20799
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: Biuro Rachunkowe Maciej Godlewski
Powiat: m. Gdańsk
Miasto: Gdańsk
Kod pocztowy: 80-387
Ulica: Lęborska 22/18
Telefon: 600850640
Strona www: www.mg-finanse.pl
   
dodano: 2018.07.04
ważne do: 2018.08.03
wyświetleń: 29

Szczegóły oferty:

Biuro Rachunkowe MG-Finanse dedykuje swoje usługi małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom. Nasze usługi dla małych firm rozpoczynamy już od pierwszych kroków zakładania własnej działalności. Młody przedsiębiorca może liczyć na naszą pomoc na każdym etapie przygotowań.

Zajmujemy się prowadzeniem ksiąg handlowych, dzięki czemu szybko i sprawnie możemy sporządzić sprawozdanie finansowe i deklaracje podatkowe. Zajmujemy się również kompleksową obsługą kadrowo-płacową oraz rozliczaniem i ewidencją podatków takich jak VAT, CIT oraz PIT.

Co zyskasz dzięki współpracy z MG-Finanse? Przede wszystkim czas i pieniądze! Małych przedsiębiorstw nie stać na zatrudnienie samodzielnej księgowe i też brak im czasu na samodzielne prowadzenie księgowości. Dzięki współpracy z nami możesz być pewien, że Twoja dokumentacja i rozliczenia są nadzorowane przez specjalistów z dużym doświadczeniem w branży.

Dbamy o wygodę naszych klientów. Dlatego, wprowadziliśmy usługę online, dzięki której szybciej możemy być na bieżąco w sprawach dotyczących Twojej działalności.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1