Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Najlepsze tłumaczenia w regionie - Colltra

20780
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Brak zdjęć.
Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: Colltra
Powiat: m. Katowice
Miasto: Katowice
Ulica: ul. Kujawska 1a
Strona www: https://colltra.pl
   
dodano: 2018.07.03
ważne do: 2018.10.01
wyświetleń: 33

Szczegóły oferty:

Jest wiele dobrych tłumaczy, ale tylko nieliczni są profesjonalistami – dlatego, aby uniknąć przykrych niespodzianek, skontaktuj się z biurem tłumaczeń Colltra. Wyróżniające firmę, wieloletnie doświadczenie oraz współpraca z najlepszymi tłumaczami w regionie, to gwarancja na dobrze wykonaną usługę, z której będziesz niezmiernie zadowolony. W wyjątkowa oferta biura umożliwi Ci między innymi tłumaczenia konferencyjne, ogólnie ustne, dokumentów, poświadczone, stron www, specjalistyczne oraz kontrole jakości i korekty tekstów. A wszystko to, możliwe w przekładzie na 23 różne języki.
Colltra to biuro, którego wszystkie tłumaczenia są niezwykle starannie przeprowadzone, poprawne, a także czytelne. Nie ważne czy jesteś klientem indywidualnym, czy biznesowym – obsługa klienta będzie traktować Cię z niezwykłym szacunkiem. Jeśli pragniesz otrzymać swoje tłumaczenie w terminie oraz nie chcesz mieć pewność, że zostało ono przygotowane przez odpowiedzialne i profesjonalne osoby, zdecyduj się na Colltra. Wejdź na
https://colltra.pl/blog/tlumaczenia-ustne-w-praktyce lub odwiedź jedno z dwóch stacjonarnych biur – w Katowicach, albo Gliwicach. 

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1