Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nowoczesna klinika medyczno–dentystyczna

20758
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Firma: Impladent Medical&Dental Clinic
Powiat: m. Gdynia
E-mail: rejestracja@impladent.eu
Telefon: 501 155 036
Strona www: http://www.impladent-estetyczna.eu/
   
dodano: 2018.07.03
ważne do: 2018.12.30
wyświetleń: 30

Szczegóły oferty:

Impladent Medical&Dental Clinic to nowoczesna klinika medyczno – dentystyczna, która w swojej ofercie ma bardzo szeroki wachlarz usług. Na początku klinika zdobyła pozycję lidera w branży stomatologicznej. W efekcie oferta mogła zostać poszerzona o zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, ginekologii estetycznej oraz dermatologii. W swojej ofercie znalazło się nawet leczenie chrapania.

W klinice wykorzystuje się nowoczesny sprzęt spełniający wszystkie wymagane na terenie naszego kraju normy. Ma także naprawdę nowoczesny blog operacyjny. Siła kliniki tkwi w personelu o bogatym doświadczeniu, który cały czas podnosi posiadane kwalifikacje. W konsekwencji klinika cały czas się rozwija.

Tym, co mocno wyróżnia klinikę spośród innych placówek tego rodzaju jest dysponowanie aż trzema laserami klasy premium, co pozwala oferować szerokie spektrum zabiegów odmładzających. W klinice poddać można się takim zabiegom, jak peelingi medyczne, leczenie nadmiernej potliwości czy usuwanie owłosienia. Każdy pacjent może w klinice Impladent Medical&Dental Clinic odzyskać dobre samopoczucie.

Kontakt:

tel.: 501 155 036
e-mail: rejestracja@impladent.eu
http://www.impladent-estetyczna.eu/

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1