Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Drzwiczki kominkowe na wymiar

20499
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: pomorskie
Osoba: Piotr Mielańczuk
Powiat: m. Gdańsk
E-mail: kontakt@ignif.com
Telefon: 737 580 037
Strona www: http://drzwiczki-kominkowe.pl/
   
dodano: 2018.06.22
ważne do: 2018.12.19
wyświetleń: 43

Szczegóły oferty:

Stojąca na zaskakująco wysokim poziomie firma specjalizująca się w produkcji oraz sprzedaży drzwiczek do kominków. Dokłada maksymalnych starań, by każdy klient był w pełni usatysfakcjonowany z jej usług. Dlatego drzwiczki wytwarzane są pod wymiary , które podał klient.

W swojej ofercie posiada obecnie trzy modele, które można dopasować do każdego paleniska. Proponowane drzwiczki mogą zostać zamontowane zarówno w paleniskach otwartych, piecach kaflowych, jak i kominkach nowo budowanych. Firma stosuje materiały doskonałej jakości. Jej siłą jest także mający świetne kwalifikacje i jednocześnie mający bogate doświadczenie personel, który świetnie zna się na powierzonej pracy.

Przy produkcji drzwiczek nacisk położony jest nie tylko na zastosowanie materiałów najwyższej jakości, ale także na precyzję wykonania. Firma dba o najmniejsze detale, wiedząc doskonale, że często to od nich zależy efekt końcowy. Wszystkie wyroby obejmuje trwająca aż pięć lat gwarancja. Firma troszczy się o maksymalne zadowolenie swoich klientów. Dlatego proponuje wyroby doskonałej jakości za naprawdę rozsądną cenę.

Kontakt:

Piotr Mielańczuk
tel.: 737 580 037
e-mail: kontakt@ignif.com
http://drzwiczki-kominkowe.pl/

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1