Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Psychologia w Warszawie oblegana.

20482
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.studiawarszawa.com/kierunek/Psychologia/
   
dodano: 2018.06.22
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 52

Szczegóły oferty:

Fascynuje Was psychologia? Zapewne chcielibyście edukować się w Warszawie? Przy pomocy naszej wyszukiwarki macie szansę przejrzeć aż 12 uczelni posiadających w swej propozycji ten ciekawy kierunek.
Akademie w Warszawie stale powiększają swój potencjał badawczy i dydaktyczny, stanowiąc tym samym krajowym i europejskim centrum. Załoga nauczycielska posiada najszersze kwalifikacje, szkoląc u wychowanków wysoką kulturę, życzliwość, umiejętność komunikacji i zawierania stosunków w społeczeństwie. Dzięki współdziałaniu międzynarodowej między uczelniami, osoby uczące się mają opcję spędzenia jednego lub dwóch semestrów na uczelni zagranicznej.
Stolica to centrum oświatowe Polski. Respekt studiowania w stolicy wyczuwa się na każdym kroku. Życie żaka wygląda tu inaczej niż w małych miejscowościach. Złapanie pracy dorywczej nie przedstawia tu problemu, tak jak i zlokalizowanie stancji, czy miejsca w jednym z mnóstwa akademików.
Czas wolny można dzielić między kina, teatry, muzea, czy choćby spacery po terenach wypoczynkowych stolicy lub spędzać czas ze znajomymi w klimatycznych kawiarenkach na Starym Mieście.
Zgłoście się do nas po szczegóły. Serdecznie zapraszamy.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1