Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Warszawa i oferta sal konferencyjnych przy lotnisku.

20478
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/okolica/Lotnisko-Chopina/34/
   
dodano: 2018.06.22
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 62

Szczegóły oferty:

Chcąc przygotować sesję lub szkolenie w okolicy Lotniska im. Chopina w Warszawie koniecznie skorzystajcie z naszej wyszukiwarki. odnajdziecie tu w bliskiej odległości aż 56 celów sesyjnych.
Lokale są zróżnicowane pod względem standardu jak i wartości. Wszystkie jednak są nowocześnie urządzone w sprzęt audiowizualny potrzebny przy tworzeniu konferencji. Lokale najczęściej są klimatyzowane. Nie wszystkie obiekty mają bazę noclegową, zatem organizując nocleg proponujemy wybranie hotelu, bądź kontakt z obiektem konferencyjnym na tyle prędko, by móc zabukować nocleg.
Warszawa to miasto wielu niespodzianek, bardzo chętnie oglądane przez turystów oraz handlowców. Warto tu zwiedzić Starówkę, czy Zamek Królewski. W Warszawie można zaplanować relaks aktywny i statyczny. Istnieje tu wiele knajp, kawiarni. Partycypant konferencji ceniący życie nocne też nie wyjedzie stąd rozczarowany. Infrastruktura pozwala na łatwe poruszanie się po mieście korzystając z komunikacji mejskiej lub prywatnym samochodem.
Zapraszamy do wykorzystania naszej przeglądarki.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1