Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Co oferują sale konferencyjne w mazowieckim.

20473
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Miasto: Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.salekonferencyjne.pl/wojewodztwo/mazowieckie/
   
dodano: 2018.06.22
ważne do: 2018.07.22
wyświetleń: 50

Szczegóły oferty:

Województwo mazowieckie wraz ze stolicą to region jeden z najbardziej przygotowanych do zrobienia konferencji i szkoleń. Jeśli szukacie sali konferencyjnej zobaczcie jak wielką bazę mamy, skorzystajcie z naszej wyszukiwarki.
Mazowsze bogate jest w obszary wodne, na przykład głównymi rzekami są Wisła, Bug, Narew i Pilica. Na zachodzie rozciąga się również Pojezierze Gostynińskie, Jezioro Zdworskie i Jezioro Lubieńskie. Oznaką Mazowsza jest nie tylko stolica Polski, ale również miasta takie jak Płock, czy Pułtusk. Zarówno jedno jak i drugie oferuje miejsca warte odwiedzenia.
Dobrze wspomnieć także o Klasztorze w Czerwińsku, najcenniejszym z zabytków w tym rejonie.Odwiedzicie tu ponadto twierdzę Modlin postawioną na polecenie Napoleona i ruiny średniowiecznych zamków książąt mazowieckich w Czersku.
Jak widać region jest bardzo atrakcyjny, by zrobić tu szkolenie lub konferencje. Uczestnicy w czasie wolnym będą mieli szansę na zobaczenie czegoś niebywale ciekawego. Województwo mazowieckie jednak to nie tylko zwiedzanie. Dla osób preferujących aktywny wypoczynek oferujemy choćby skorzystanie z jednego z pól golfowych.
Miejsca konferencyjne są na bardzo wysokim poziomie, aczkolwiek o zróżnicowanym standardzie, co wpływa na wymiar ceny. Wszystkie jednak posiadają dobre wyposażenie potrzebne na zorganizowanie dobrze zaplanowanej konferencji.
Zapraszamy do nas, zobaczycie tu 579 obiektów konferencyjnych w samym tylko regionie Mazowsza.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1