Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Toyota Corolla 2000 r, kombi

20294
Cena: 5 000,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: lubelskie
Osoba: Anna
Powiat: biłgorajski
Miasto: Turobin
Telefon: 507660980
   
dodano: 2018.06.13
ważne do: 2018.09.11
wyświetleń: 81

Szczegóły oferty:

Imię: Toyota
Nazwisko: Corolla

Wiecie już jak się nazywam. A teraz przeczytajcie moją historię...

Ponad pół roku temu zostałam zakupiona przez moich obecnych właścicieli. Fajnie nam się razem żyło - oni o mnie dbali, ja nigdy ich nie zawiodłam. Woziłam moją panią do pracy i z powrotem, czasem na zakupy, które obie uwielbiamy - ja odświeżacze i perfumy, ona buty :-)
Często odwiedzałyśmy też kosmetyczkę - mycie, płukanie, woskowanie, odkurzanie... Byłam traktowana jak prawdziwa dama :-)

A teraz jestem na sprzedaż...
Chciałabym trafić w dobre ręce na kolejnych kilka lat do jednego właściciela, bo bardzo przywiązuję się do ludzi. Osobie, która mnie przygarnie dam z siebie wszystko - całą moją moc 96 KM połączonych z serduszkiem silnika 1,4 benzyna.
Do tej pory zrobiłam w swoim życiu prawie 260 tys. km - sporo, prawda? I uważam, że jest to powód do dumy a nie wstydu! Znaczy to tyle, że chyba dobrze się mną jeździ.
Jak każdy samochód, który jeździł głównie po mieście i często po ciasnych parkingach - mam parę rysek i otarć. Mimo to jestem nadal bardzo ładnym autkiem, prawda?
W grudniu miałam zrobiony przegląd techniczny, więc do grudnia 2018 jest ważny. Ubezpieczenie OC mam ważne do listopada 2018r. Mam też 2 komplety kluczyków.
Cena oczywiście podlega rozsądnej NEGOCJACJI. Na pewno właściciele nie oddadzą mnie za półdarmo żadnemu handlarzowi, który potraktuje mnie jedynie jak towar. Ja mam uczucia! I chciałabym nimi obdarzyć kogoś, kto będzie na to zasługiwał :-)

No i kończąc moją historię, jak to mówią: "Niemiec płakał jak sprzedawał". Moi obecni właściciele na pewno będą płakać, a nowy właściciel będzie ze mną szczęśliwy.

Chcesz mnie poznać osobiście? Zadzwoń, umówimy się :-)

 

 

Toyota na chodzie, silnik 1,4 benzyna, kombi, przegląd do grudnia 2018 r, kolor czarny, stan widoczny na zdjęciach, więcej info pod nr tel. 605 308 664 lub 507 660 980

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1