Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Wybierz najlepsze dla siebie mieszkanie na Starym mieście

19786
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Imedia Group
Powiat: m. Warszawa
Telefon: (0-22) 616 06 15
Strona www: http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/stare-miasto/
   
dodano: 2018.05.15
ważne do: 2018.06.14
wyświetleń: 75

Szczegóły oferty:

Dzielnica stolicy Stare Miasto to idealne miejsce na zorganizowanie konferencji. Sugeruję skorzystać z niezastąpionej wyszukiwarki obiektów konferencyjnych http://www.warszawa.salekonferencyjne.pl/stare-miasto/ To lokalizacja dla osób doceniających zabytkową architekturę oraz aspekty wizualne. Na Starym Mieście do doboru jest 7 takich obiektów. Jednym z nich jest Hotel Bellotto, znajdujący się przy ulicy Senatorskiej 13/15. Hotel posiada zabytkową architekturę i aż 8 sali konferencyjnych, w tym największa 350 metrów kwadratowych. Trudno byłoby pominąć umiejscowienie hotelu, który mieści się w samym centrum Śródmieścia w pobliżu Starego Miasta.
Drugim obiektem o nieco nowocześniejszej architekturze jest Centrum Bankowo Finansowe Nowy Świat posiadające 6 sali w tym jedną filmową. Pomieszczenia urządzone są w nowy sprzęt konferencyjny ze stałym łączem internetowym. Lokalizacja zapewnia świetne połączenie ze wszystkimi dzielnicami stolicy.
Baza zawiera aż 434 miejsca konferencyjne w Warszawie, gdzie z łatwością odnajdziemy właściwą salę konferencyjną. Część, zwłaszcza hotele oferują także noclegi. Można także wykupić pakiet konferencyjny w którym zazwyczaj dla partycypatów konferencji jest nocleg na jedną lub dwie doby.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1