Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Profesjonalna pomoc drogowa w Poznaniu, okolicach i kraju

19212
Cena: 150,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Pomoc Drogowa Lidia Buda
Powiat: poznański
Miasto: Poznań
E-mail: holowanie@i-poznan.pl
Telefon: 692797137
Strona www: http://holowanie.i-poznan.pl
   
dodano: 2018.04.12
ważne do: 2019.04.07
wyświetleń: 71

Szczegóły oferty:

Nasza firma świadczy usługi przez siedem dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, mając na uwadze indywidualne potrzeby każdego kierowcy.
Możemy zająć się określonym autem na drodze, ale możemy także przetransportować go do w pełni wyposażonego warsztatu. Jesteśmy w stanie udostępnić znakomite auta zastępcze, które wpiszą się w oczekiwania każdego kierowcy.

Od dłuższego czasu specjalizujemy się w holowaniu aut różnego rodzaju, w tym także samochodów dostawczych, motocykli czy maszyn rolniczych. Szeroki zakres oferowanych przez nas usług odnosi się także do lakiernictwa czy blacharstwa – w zależności od aktualnych oczekiwań naszych klientów.

Momentalnie oceniamy stan techniczny danego pojazdu, mając na względzie określone usterki. Warto zaznaczyć, że nasi pracownicy posiadają duże doświadczenie w usługach z zakresu pomocy drogowej, dzięki czemu są w stanie podjąć się niejednego zlecenia.

Z naszych usług korzystają zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele większych firm, ponieważ możemy dopasować usługę do preferencji klienta.

Pomoc Drogowa Lidia Buda, Poznań, województwo wielkopolskie
Telefon: 692797137
WWW: holowanie.i-poznan.pl

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1