Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

PRACA DLA SPAWACZY W NIEMCZECH

18161
Cena: 0,00 PLN do negocjacji Zaproponuj cenę!

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: sky Personal
Powiat: m. Częstochowa
Miasto: Czestochowa
E-mail: rekrutacja@sky-personal.de
Telefon: 4952429760630

dodano: 2018.03.02
ważne do: 2019.02.25
wyświetleń: 80

Szczegóły oferty:

Firma sky Personal bezposredni niemiecki pracodawca oferuje prace dla hydraulików, elektryków, ślusarzy i spawaczy, operatorów maszyn CNC, malarzy na terenie Niemiec. Dla każdego zainteresowanego dopasowujemy indywidualnie termin rozpoczęcia pracy odpowiadąjacy kandydatowi.

Lokalizacje: Lokalizacje: Biberbach, Albstadt, Donawörth, Ehingen, Bad Saulgau, Regensburg, Würzburg, Frankfurt/M, Koblenz, Stuttgart, Ulm, Darmstadt, Nürnberg, Regensburg, Kassel, Köln, Dortmund, Hannover, Bremen, Monachium, Fulda, Freiburg.

Wymagania:

Umiejętność spawania metodą MIG/MAG lub TIG, albo Elektrodą.

• Minimum 2 letnie, udokumentowane doświadczenie w zawodzie.

• Komunikatywna lub podstawowa znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)!

• Dodatkowym atutem będą umiejętnośći ślusarskie.

• Prawo jazdy kat. B + własny samochód na wyjazd (mile widziane).

OBOWIĄZKI:

·         Spawanie podzespołów do maszyn, gubość od 5 do 40 mm, metodą MAG/TIG.

Lub:

·         Spawanie podzespołów do maszyn elektrodą oraz umiejetności ślusarskie zwiazane z montażem maszyn.

Lub:

·         Spawanie rur z czarnej stali metodą gazową, Autogen.

 Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie z możliwością podwżki

• Zarobki: 11 € brutto + 60 € netto dziennej diety.

• Legalne zatrudnienie na niemieckich warunkach.

• Wynagrodzenie płatne miesięcznie na konto pracownika.

• Możliwość pobierania cotygodniowych zaliczek.

• Długoterminowy kontrakt.

• Zakwaterowanie płatne zorganizowane przez pracodawcę.

• Niemieckie ubezpieczenie społeczne i zdrowotne.

• Wsparcie polskiego koordynatora podczas pobytu za granicą.

 Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś!

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV w języku polskim, niemieckim lub angielskim na adres Email:

1.    rekrutacja@sky-personal.de

Kontakt telefoniczny możliwy pon.-pt. od 08-17.

Telefon: +49 52429760630

Zareklamuj się