Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Ozdobne lustra do łazienki w sklepie online Eksperci Łazienek

17765
Cena: 39,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: mazowieckie
Firma: Eksperci Łazienek
Powiat: m. Warszawa
E-mail: move.bella@prokonto.pl
Strona www: https://www.ekspercilazienek.pl/lustra-lazienkowe
   
dodano: 2018.02.08
ważne do: 2018.08.07
wyświetleń: 131

Szczegóły oferty:

Eksperci Łazienek to sklep, w którym można zakupić wszelkie elementy wyposażenia łazienek. Mamy okazję dostać tu chociażby wyjątkowy wybór płytek ściennych i podłogowych, baterii umywalkowych i kuchennych, umywalki, kabiny prysznicowe prostokątne i półokrągłe, wanny owalne i okrągłe, pisuary i bidety, meble do łazienki (szafki ścienne, lustra ścienne, stelaże), a oprócz tego inne akcesoria łazienkowe. Ze względu na kompleksową ofertę klienci, którzy pragną odnaleźć najróżniejsze elementy do swojej łazienki nie będą już musieć dłużej szukać.

Łazienka jest zwykle jednym z centralnych miejsc w naszych mieszkaniach, warto więc postarać się o to, by stała się pomieszczeniem komfortowym i ładnym.  I w osiągnięciu tego będziemy mogli liczyć na pomoc Ekspertów Łazienek. Sprzęt do łazienek, który możemy znaleźć tutaj pomoże nam spełnić nasze wizje o pięknej i stylowej łazience.

Prócz rozbudowanej oferty elementów wyposażenia łazienek dla wielu z nas dodatkowym plusem {sklepu EksperciLazienek.pl} będą też niskie ceny, jak i sprawdzone sposoby płatności. 

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1