Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

17231
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.12.25
wyświetleń: 32

Szczegóły oferty:

Nie działa kosiarka, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Potrzebujesz wysokiej jakości pilarki spalinowej? Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden w miejscowości Wrocław.

Oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, jacy dbają o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn od producentów wielu marek gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo na wzór doświadczenia, które praktykujemy nieprzerwanie od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny, m.in. silników: Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia okazyjne ceny oraz satysfakcję z usług i produktów. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji stacjonarnie i online. W naszym sklepie znajdziemy wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w okazyjnej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na firmową witrynę www ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Logo 1 Logo 1 Logo 1