Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego z Wrocławia

17231
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.12.30
ważne do: 2018.12.25
wyświetleń: 163

Szczegóły oferty:

Nie działa kosiarka, a tu czas rozpoczęcia sezonu? Potrzebujesz wysokiej jakości pilarki spalinowej? Zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden w miejscowości Wrocław.

Oferta dedykowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, jacy dbają o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest dodatkowo naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn od producentów wielu marek gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo na wzór doświadczenia, które praktykujemy nieprzerwanie od roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędach elektrycznych, oraz spalinowych, a także kosiarek z siedziskiem. Serwis ATI Garden oferuje również procedurę przeglądu urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny, m.in. silników: Briggs & Stratton czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia okazyjne ceny oraz satysfakcję z usług i produktów. Dodatkowo nasza oferta opiera się na dystrybucji stacjonarnie i online. W naszym sklepie znajdziemy wiele kosiarek automatycznych, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne przy pracy w ogrodzie. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w okazyjnej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy na godzinę, dobę czy parę dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na firmową witrynę www ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1