Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Lodowisko Tatra Ice Zakopane Krupówki

16780
Cena: 15,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: małopolskie
Firma: Tatra Ice
Powiat: tatrzański
Miasto: Zakopane
Kod pocztowy: 34-500
Ulica: Krupówki 71-73
E-mail: info@tatraice.pl
Telefon: 783200008
Strona www: www.tatraice.pl
   
dodano: 2017.12.01
ważne do: 2018.11.26
wyświetleń: 191

Szczegóły oferty:

LODOWISKO ZAKOPANE

Wszystkich miłośników zimy, serdecznie zapraszamy na lodowisko Tatra Ice w Zakopanem, lodowisko to forma aktywnego spędzania wolnego czasu i świetnej zabawy, zarówno dzieci, jak i dorosłych. Na grupy dzieci i młodzieży szkolnej czekają specjalne karnety w atrakcyjnych cenach do 50%.

Lodowisko Tatra Ice zlokalizowane jest w samym centrum Zakopanego - Górna Rówień Krupowa, w najbliższym sąsiedztwie najpopularniejszego deptaka w Polsce, czyli Krupówek. Jego powierzchnia to aż 600 m2, dzięki czemu w jednym czasie korzystać z niego może nawet 150 osób.

Z lodowiska korzystać można na własnych łyżwach, a dla osób nie posiadających łyżew dostępna jest nowoczesna - profesjonalna wypożyczalnia łyżew, działającej w godzinach otwarcia lodowiska.

Odkryte lodowisko Tatra Ice czynne jest codziennie w okresie zimowym w godzinach 10.00 - 22.00. Tafla jest sztucznie mrożona, więc można z niej korzystać nawet, gdy aura na zewnątrz nie jest zimowa. Lokalizacja w centrum miasta z pięknym widokiem na Tatry jest kolejnym atutem, dla którego warto nas odwiedzić.

Lodowisko Tatra Ice to świetny pomysł na dobrą zabawę zimową porą w każdą pogodę.

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1