Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego - Wrocław

16585
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.11.17
wyświetleń: 47

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a sezon w pełni? Szukasz profesjonalnej piły spalinowej? Zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksową ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Podaż firmy skierowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, jacy troszczą się o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest w dodatku naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo na podstawie wieloletniego doświadczenia, które pozyskujemy nieprzerwanie od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z możliwością zamontowania siedziska. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, między innymi: Honda czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia konkurencyjne ceny oraz satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na sprzedaży towarów stacjonarnie i przez internet. W sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne w pracy ogrodowej. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na firmową stronę internetową ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Logo 1 Logo 1 Logo 1