Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

ATI Garden Salon i Serwis Sprzętu Ogrodniczego - Wrocław

16585
Cena: 99,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: dolnośląskie
Firma: Ati Garden
Powiat: wrocławski
Miasto: Wrocław
E-mail: poczta@ati-garden.pl
Telefon: 693220902
Strona www: http://ati-garden.pl
   
dodano: 2017.11.22
ważne do: 2018.11.17
wyświetleń: 174

Szczegóły oferty:

Awaria kosiarki, a sezon w pełni? Szukasz profesjonalnej piły spalinowej? Zachęcamy do zaznajomienia się z kompleksową ofertą serwisu ze sprzętem ogrodowym ATI Garden we Wrocławiu.

Podaż firmy skierowana jest zarówno do osób indywidualnych oraz do firm, jacy troszczą się o ogród i chcą zapewnić sobie komfortową pracę. Naszą branżą jest w dodatku naprawa sprzętów ogrodniczych i maszyn wielu marek gwarantując stuprocentowe bezpieczeństwo na podstawie wieloletniego doświadczenia, które pozyskujemy nieprzerwanie od tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątego pierwszego roku.

Naszą specjalizacją są głównie renowacje sprzętów o napędzie elektrycznym oraz spalinowym, a także automatycznych kosiarek z możliwością zamontowania siedziska. Serwis ATI Garden oferuje również przegląd urządzeń oraz renomowany serwis gwarancyjny i pogwarancyjny, między innymi: Honda czy GGP. Sieci salonu sprzętu ogrodniczego zapewnia konkurencyjne ceny oraz satysfakcję. Nasza oferta opiera się też na sprzedaży towarów stacjonarnie i przez internet. W sklepie można znaleźć kosiarki automatyczne, te z siedziskiem oraz tradycyjne, a także inne sprzęty niezbędne w pracy ogrodowej. Zarządzamy też wypożyczalnią, by w dobrej cenie wyposażyć się w maszyny warte kilka tysięcy i to wynajmujemy od doby do kilku dni.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Wejdź na firmową stronę internetową ATI Garden lub zadzwoń bezpośrednio do nas!

ATI Garden, ul. Karmelkowa 66, Wrocław

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1