Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Nowe mieszkania od 47 do 59m2 w Sosnowcu

14509
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: śląskie
Firma: Dombud
Powiat: m. Sosnowiec
Miasto: Sosnowiec
Telefon: 32 721 91 56
Strona www: http://www.dombud.pl/
   
dodano: 2017.08.11
ważne do: 2018.08.06
wyświetleń: 481

Szczegóły oferty:

DOMBUD S.A. oferuje na sprzedaż nowe mieszkania w Sosnowcu. Inwestycja znajduje się przy ul. Żwirki i Wigury.

 

Nasza najnowsza inwestycja to budynek wielorodzinny w Sosnowcu przy ul. Baczyńskiego. Są to bezczynszowe mieszkania, zaprojektowane wg nowoczesnej technologii, zapewniające niskie koszty utrzymania. Oprócz maksymalnej wygody priorytetem przy tworzeniu osiedla w Sosnowcu jest bezpieczeństwo, dlatego osiedle jest ogrodzone i objęte monitoringiem, a każde mieszkanie wyposażone w domofon. W trosce o wygodę mieszkańców budynek będzie wyposażony w windę i klatkę schodową. Budynek znajduje się w pasmie zieleni, a równocześnie w pobliżu sklepów, szkoły i przychodni.

 

W budynku znajdują się przestronne mieszkania o powierzchni od 47 m2 do 59 m2, które są oddane w stanie deweloperskim, co da właścicielowi możliwość aranżacji wg własnego gustu. Każde mieszkanie posiada balkon, przypisaną komórkę lokatorską i zapewnione miejsce postojowe. Dodatkowo jest możliwość zakupu garażu usytuowanego na parterze budynku. Powierzchnia mieszkań spełnia warunki otrzymania kredytu dla młodych.

 

 

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowych mieszkań i domów w Sosnowcu pod nr tel. 602 138 450 lub na http://www.dombud.pl/oferta/mieszkanie/sosnowiec

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1