Rejestracja
Dodaj ogłoszenie
Ogłoszenie

Płotex - Ogrodzenia na lata

13251
Cena: 0,00 PLN

Podziel się:

Nie załączono wideo.

Wyślij wiadomość: zostanie ona dostarczona pod adres e-mail ogłoszeniodawcy.

Captcha
Przepisz kod z obrazka

Województwo: wielkopolskie
Firma: Beata
Powiat: kolski
Kod pocztowy: 62-600
Ulica: Budki Nowe 23
E-mail: ogrodzenia.plotex@onet.pl
Telefon: 507818011
   
dodano: 2017.06.23
ważne do: 2018.07.27
wyświetleń: 245

Szczegóły oferty:

Trwa promocja na panele H153cm ocynkowane i malowane na kolor grafitowy, ogrodzenia łupane Kost-Beat oraz nowoczesne wzory ogrodzeń metalowych!!!!!!!!!!!!!

Jesteśmy firmą z kilkuletnim doświadczeniem. Specjalizujemy się w dostarczaniu wysokiej jakości ogrodzeń znanych i renomowanych firm polskich. Prężnie działamy w powiecie kolskim, ale dostarczamy też ogrodzenia na terenie całej Polski. Działalność prowadzimy kilka kilometrów od Koła, gdzie znajduje się duża ekspozycja. Istniej możliwość spotkania również w weekendy. Klientów obsługujemy kompleksowo. U nas każdy traktowany jest indywidualnie i może liczyć na fachowe doradztwo.

W ofercie posiadamy: Ogrodzenia łupane typu DREWBET, Kost-Bet, Kamal, GoldBruk, Ogrodzenia drewniane, Ogrodzenia A'la Klinkier,Ogrodzenia Kute (ocynkowane i malowane proszkowo) firmy Max Gates, OGRODZEO, Plast-Met, Nowoczesne Ogrodzenia, Konsport, MetPol, Gabiony Ander,Ogrodzenia Panelowe, Siatki, Balustrady, panele półokragłe ANOTIS, Automatyka Faac i Nice, Farby AKSILBET do ogrodzeń betonowych z 10-o letnią trwałością koloru, Impregnaty, Kleje WUTHA, Sztachety drewniane olchowe, BRAMY GARAŻOWE HORMANN i WIŚNIOWSKI, itp. KOSTKĘ BRUKOWĄ!
Wykonujemy bezpłatne kosztorysy, możliwy też pomiar u Klienta. Kompleksowa obsługa - od pomiaru po montaż!

Podchodzimy indywidualnie do każdego zlecenia, bo satysfacja KLIENTA jest dla nas najważniejsza!

 

Reklama
Zareklamuj się
Logo 1 Logo 1 Logo 1